16:19
מיתוסים על מכולות

מכיוון שהשומרים משכו את תשומת ליבם של התקשורת, אגדות אמיתיות החלו לחבר עליהם. אבל זה לא מסלול אחרון אופנתי. למעשה, נשים חיו על חשבון גברים עשירים ולפני מאות שנים רבות. ולא בעליהם. יתר על כן, בימים ההם זה נחשב לתופעה רגילה לחלוטין. אתה רק צריך לזכור את המועדפים על המלכים. וזה לא משנה שלכל מלך הייתה מלכה משלו. עובדה זו לא מנעה ממנו לשמור על תריסר יותר מועדפים. והספרות הקלאסית מראה כי ברוסיה במאות האחרונות נשים היו על תוכן גברים, כמו נסטסיה פיליפובנה מ"אידיוט ", למשל.

אבל עכשיו מסיבה כלשהי נהוג לגנות את הבנות שמחפשות ספונסרים. ואפילו להמציא מיתוסים שונים להפחיד את הבנות. אבל אנו מתנפלים על השמועות הפופולריות ביותר על הראשי.

כל נותני החסות הם מפסידים מכוערים ישנים

האם מפסיד יכול לאפשר לעצמו לקחת בחורה לתחזוקה ולשלם את רצונותיה? גברים עשירים מחפשים את עצמם להישמר בכלל כי הם נראים רע, ישנים וחלשים. קל להם יותר לשלם לבחורה ולדעת שהיא לא תהרוס משפחה, לטפס למערכת יחסים, קפריזית, תתעקש על עצמה. אתה יכול להירגע עם המוחזקים, ליהנות, להסיח את דעתך מדאגות. והמאהב יוסיף רק בעיות כשהיא חושבת, "מה מערכת היחסים בינינו מובילה".

נערות ליווי בתל אביב והמרכז, ניתן למצוא באתר נערות ליווי במרכזברמה הגבוהה ביותר בישראל. שירותי ליווי עד הבית או מלון מחפשים נערת ליוויבתל אביב ומרכז? מצאו לכם בילוי ראוי מנערות VIP, רוסיות, …

סובסק ילדה... איך לא להרוס ...

נערות ליווי במרכז נערות ליווי בדרום ברוך הבא לאתר לטיק אסקורט, האתר הגדול למבוגרים. שירותי ליווי לבילוי לוהט לביתך. האתר שלנו משנה את כל תפיסת הבילוי של הגבר הישראלי ומכתיב סטנדרטים חשים. כאן תוכלו לפגוש חוויות יוצאות דופן המשדרגות כל בילוי. אנו שמים דגש גדול על חווי הלקוח ושואפים לטשטש את ההבדל בין מציאות לפנטזיה. נערות ליווי&#***; שירותי ליווי&#***; מרכז

גלגלים הם טיפשים וחסרי השכלה

במשך תקופה ארוכה עברו הזמנים כאשר האוליגרכים בחרו במודלים מטופשים עם רגליים ארוכות ומראה משומן. עכשיו גברים מתעניינים בבנות שיש להן אינטליגנציה. בנוסף, יהיה קשה לטיפש לשמור על איש עסקים חכם בקרבתו. כן, ולאלץ אותו לחלק באופן קבוע כסף. אתה לא יכול לקחת את זה עם הופעה אחת. מכולות הופכות לעיתים קרובות לסטודנטים של אוניברסיטאות כדי להיות מסוגלים להשיג השכלה. לכן ההצהרה שהם טיפשים, כמו פקקי תנועה, היא רק מיתוס.

נערות ליווי במרכז להזמנה מהירה ובטוחה בחורות סקסיות ויפות נערות ליווי במרכז שאוהבות להתפנק מחכות לטלפון ממך נטלי הפורטל של אזור המרכז

נערת ליווי במרכז גברים משתמשים בבנות

עם הצהרה זו אתה יכול להתווכח מי משתמש במישהו אחר. לפעמים נותן החסות כל כך מוקסם מחברו שהוא מוכן לקנות לה דירה, לתת מכונית, שלח לאתרי הנופש הטובים ביותר. למען ההגינות, ראוי לציין כי יתרונות כאלה נופלים לעתים רחוקות על בנות. אבל אי אפשר לומר שהם משתמשים בהם. בנות יודעות מה הן הולכות ועושות את זה מרצון לחלוטין.

בנות רק ממחסן דמויות מסוימות הופכות למכולות

יש נתח של האמת באמירה זו, אבל רק קטע. אכן, רק נערות רגועות שמתקשרות בחופשיות עם זרים מחפשות חסות, לא באמת חושבות על ההשלכות, הרפתקאות אהבה. אבל אתה יכול להגיע לתחזוקה אפילו כמעט במקרה. לדוגמה, פגוש בחור שנשוי. אם לגבר יש את ההזדמנות, הוא יציע לילדה את התוכן בתמורה לפנאי משותף. ובלי לחשוד זאת, ילדה רגילה תהפוך לשומר, גם אם היא לא תכננה.

Просмотров: 121 | Добавил: agathaabet9p8 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar